כיצד לשמור על ספות לבית

      אין תגובות על כיצד לשמור על ספות לבית

על הספות שלנו אנו רובצים במשך שעות רבות מול הטלוויזיה, אוכלים ארוחות לעיתים, מן הסתם שרכשתם את סלונכם לאחר מחשבה והתלבטות ובהתאם לתקציב שלכם. לשם כך, יש לתחזק את הספות ולשמור עליהן על מנת להבטיח את אורח חייהן ארוך. 

מכיוון שספות לבית מתפקדות ככלי שימושי ביותר בבית, עוברות הרבה ישיבות, ולעיתים גם לכלוכים, מן הראוי שיש לטפל בהן. הרי תחשבו על זה? כמה פעמים בחיים יצא לכם על השבת על אותה נקודה בדיוק בספה שלכם? כמו כל רהיט שהוא, גם ספות לבית עלולות להישחק אם לא דואגים להן כראוי, אז אם אתם מתכננים שיפוץ לבית או סתם ניקוי לפסח קראו את הטיפים הבאים. 

אם כן, כיצד עליכם לנהוג בכל הנוגע לתחזוקת הספות לבית שרכשתם במיטב כספכם?

תחילה, זכרו כי כאשר אתם נתקלים בכתם חדש ומאיים, עליכם להעניק לו טיפול יסודי באופן מיידי, לפני שיתייבש ויהיה קשה במיוחד להסירו. על מנת להוריד את הכתם באופן ראוי, התחילו בשאיבת הלכלוך, על מנת למנוע את התמרחותו ויגדיל את הכתם. לאחר מכן, תוכלו להיעזר בחומרי ניקוי ייחודיים ואיכותיים במיוחד המותאמים לסוג הספות שלכם. בין אם מדובר בספות מעור או בד, תוכלו למצוא חומרי ניקוי היכולים להסיר את הכתמים מהספה שלכם. חשוב לציין כי טיפול מהיר, נכון ומיידי יכול למנוע מכם את הצורך להשתמש בשירותי ניקוי ספות לבית מקצועיים. 

ניקיון שבועי לספות הבית

מלבד כך, דעו כי מומלץ לנקות את הספות לבית בתדירות שבועית או חודשית, באמצעות שאיבה קלה של הלכלוכים וניקויים בעזרת מטלית. כמו כן, גם את ידיות הספה מומלץ לנקות עם מטלית לחה ולהסיר את האבק אשר הצטבר. במידה ואתם מחליטים שאתם מעוניינים לכבס את ריפוד הספה, מומלץ לפעול על פי הוראות היצרן, על מנת לא לגרום נזק לריפוד הספה שלכם ולהרוס אותו. עם זאת, מומלץ בפעם בכמה שנים (במידה ואתם מחזיקים את אותן ספות מספר רב של שנים בביתכם), לבצע ניקיון יסודי של הספות באמצעות שירותי ניקוי ספות לבית מקצועיים. אמנם שירותי ניקיון אלה עולים כסף, אך התמורה שתקבלו לאחר הניקיון שווה זאת. למעשה, שירותי הניקוי המקצועיים מחזיקים בידם כלים מתקדמים המותאמים לניקוי בדים של ספות מכל סוג שהוא, תוך שמירה על הריפוד, הטקסטורה והמגע. לאחר הניקוי הספות ייראו כחדשות. באמצעות הכלים והחומרים הייחודיים שמשתמשים אנשי הניקיון, הם יכולים להגיע למקומות בספה שקשה לנקות באותם באופן עצמאי, ובכך מבטיחים ניקוי יסודי ואיכותי ברמה גבוהה.
כך למשל, במידה ואתם מעוניינים למכור את הספה שלכם ולהעבירה הלאה לאנשים אחרים, מומלץ לבצע ניקיון מקצועי של הספה באמצעות שירותי ניקיון, ובכך לעלות את ערכה והאטרקטיביות שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *